Przeglądasz stronę Warunki korzystania z KceTo

Warunki korzystania z KceTo!

Słów kilka o tym jakich zasad należy przestrzegać na KceTo!

Te warunki korzystania z KceTo! (zwane dalej "Warunki") określają Twój dostęp i możliwości korzystania ze strony, produktów i usług KceTo! (zwane dalej “Produkty”)

Korzystanie z KceTo!

 • Prościej: Możesz używać KceTo! jeśli nie łamiesz prawa i masz więcej niż 18 lat

  Kto może korzystać z KceTo!

  Ze strony KceTo! może korzystać każda osoba, która zgadza się z tymi Warunkami, wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa oraz ma ukończone 18 lat.

 • Blokowanie dostępu do KceTo!

  Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zablokowania i/lub usunięcia konta do serwisu KceTo! bez podania powodu.

 • Dodawanie treści

  KceTo! pozwala na dodawanie treści, w tym zdjęć, komentarzy i innych materiałów. Wszystko co robisz i co jest później dostępne w naszych Produktach jest zwane dalej “Treści użytkownika”. Dodając treści potwierdzasz że masz prawo pełne prawo do udostępniania i przekazywania tychże treści. Właścicielem udostępnionych treści staje się KceTo! jednak użytkownik pozostaje podmiotem odpowiedzialnym za legalność przesyłanej zawartości.

 • Używanie treści użytkownika

  Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub modyfikacji Treści użytkownika bez podania powodu, szczególnie w przypadku Treści użytkownika naruszających postanowienia Warunków korzystania z KceTo!

 • Przechowywanie treści użytkownika

  Po usunięciu lub zablokowaniu konta KceTo! nadal możemy zachować Treści użytkownika i używać na niezmiennych warunkach.

 • Sugestie i opinie

  Z radością przyjmujemy od użytkowników sugestie i opinie. Wysyłając je nam zgadzasz się żebyśmy mogli swobodnie, bez ograniczeń i nieodpłatnie wykorzystać przesłane sugestie i opinię.

 • Prościej: Osób nie potrafiących tworzyć zgranej społeczności będziemy blokować

  Ograniczenia treści

  KceTo! dostępne jest dla każdego dlatego zależy nam aby dostarczane treści były jak najlepsze i nie wywierały negatywnego wpływu na nikogo. Dlatego nie należy przesyłać Treści użytkownika związanych z pornografią czy uchodzących za spam. Należy także zachowywać się w porządku w stosunku do innych użytkowników KceTo!

 • Prościej: Na KceTo! znajdziesz linki zewnętrzne. Większość z nich prowadzi do fantastycznych stron, ale nie jesteśmy odpowiedzialni jeśli tak nie jest.

  Odwołania zewnętrzne

  Nasze Produkty mogą zawierać odnośniki do innych stron internetowych, reklamodawców, usług, ofert specjalnych oraz innych zdarzeń lub działań nie będących własnością ani nie podlegających kontroli KceTo! Nie popieramy ani nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zawarte na stronach. Z odnośników tych korzystasz na własne ryzyko i zgadzasz się, że KceTo! nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody.

 • KceTo! nie ponosi odpowiedzialności za Treści użytkownika. Użytkownik rozumie i zgadza się na to że może być narażony na Treści użytkownika które mogą być niedokładne, obraźliwe, nieodpowiednie dla dzieci lub w inny sposób negatywnie na niego wpływają.

 • Zamieszczone na KceTo! przedmioty, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa. Ceny przy produktach mogą się różnić od cen właściwych produktów oferowanych przez naszych partnerów. KceTo! nie ponosi odpowiedzialności za różnice w cenach i nie ma wpływu na ceny w sklepach partnerskich.

Korzystanie z KceTo! oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookie.
Rozumiem Informacje o plikach Cookie